Dlaczego nie działa Google w telefonie?

ForumDlaczego nie działa Google w telefonie?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć, mam problem z moim telefonem - nie mogę otworzyć strony Google w przeglądarce. Nie wiem, co się dzieje, bo inne strony działają dobrze. Czy ktoś ma jakiś pomysł, dlaczego tak się dzieje i jak mogę to naprawić? Próbowałem już wyłączyć i włączyć telefon, usunąć dane przeglądarki i wyczyścić pamięć podręczną, ale nic nie pomogło. Będę wdzięczny za każdą pomoc w rozwiązaniu tego problemu, bo potrzebuję Google do pracy i komunikacji. Z góry dziękuję za wszelkie sugestie i porady!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olek odpowiedział 9 miesięcy ago

Możliwe, że problem z otwarciem strony Google na twoim telefonie wynika z konfliktu przeglądarki lub problemów z DNS. Oto kilka rzeczy, które możesz spróbować, aby naprawić ten problem:

  • Spróbuj użyć innej przeglądarki na swoim telefonie i zobacz, czy to pomaga w otwarciu strony Google.
  • Sprawdź ustawienia DNS na swoim telefonie i upewnij się, że są one skonfigurowane poprawnie. Możesz również spróbować zmienić DNS na swoim telefonie na Google Public DNS lub OpenDNS.
  • Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną i dane przeglądarki na swoim telefonie. To może pomóc w usunięciu niepotrzebnych plików i zwiększeniu wydajności przeglądarki.
  • Sprawdź, czy twoja przeglądarka jest aktualna i zaktualizuj ją, jeśli to konieczne.

Jeśli żadna z powyższych opcji nie działa, może to oznaczać, że problem leży po stronie dostawcy usług internetowych lub samej strony Google. W takim przypadku warto skontaktować się z dostawcą usług internetowych lub wypróbować stronę Google na innym urządzeniu, aby wykluczyć ewentualne problemy techniczne.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.