Dlaczego nie działa mi Google Chrome?

ForumDlaczego nie działa mi Google Chrome?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Cześć, mam problem z Google Chrome i nie wiem, co może być przyczyną. Otóż, gdy próbuję go uruchomić, pojawia się tylko biała strona i nic się nie ładuje. Próbowałem już przeinstalować przeglądarkę, czyścić cache i historię, ale to nie pomaga. Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć, co może być powodem takiego zachowania Chrome? Z góry dziękuję za odpowiedzi i sugestie.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Dawid odpowiedział 6 miesięcy ago

Witaj! W przypadku problemów z Google Chrome, kiedy próbując uruchomić przeglądarkę widzisz jedynie białą stronę, może to wskazywać na wiele różnych problemów. Oto kilka sugestii, które możesz spróbować:

  • Spróbuj uruchomić przeglądarkę w trybie awaryjnym, aby wykluczyć problem z dodatkami lub rozszerzeniami. Aby to zrobić, otwórz menu Chrome (trzy kropki w prawym górnym rogu) i wybierz "Nowe okno prywatne z trybem awaryjnym".
  • Sprawdź, czy masz aktualną wersję przeglądarki. Możesz to sprawdzić, wybierając "Pomoc" z menu Chrome, a następnie wybierając "Informacje o Google Chrome". Wtedy zostaniesz przekierowany na stronę, gdzie możesz sprawdzić, czy masz aktualną wersję.
  • Sprawdź, czy twoje oprogramowanie antywirusowe lub zaporę sieciową nie blokują dostępu do przeglądarki. Jeśli tak, musisz ustawić odpowiednie wyjątki w programie antywirusowym lub zaporze sieciowej, aby umożliwić działanie przeglądarki.
  • Spróbuj usunąć i zainstalować ponownie przeglądarkę, upewniając się, że usuwasz wszystkie pliki związane z przeglądarką.
  • Sprawdź, czy inne przeglądarki internetowe działają poprawnie. Jeśli nie, problem może leżeć po stronie Twojego dostawcy internetowego.

Mam nadzieję, że te sugestie pomogą Ci rozwiązać problem z Google Chrome. Jeśli problem nadal występuje, polecam skontaktować się z supportem Google Chrome lub z technikiem IT, który będzie mógł pomóc Ci znaleźć rozwiązanie.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.