Dlaczego nie mogę zalogować się na profil zaufany?

ForumDlaczego nie mogę zalogować się na profil zaufany?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Cześć, mam problem z zalogowaniem się na profil zaufany, może ktoś wie, co może być przyczyną? Kiedy próbuję się zalogować, otrzymuję komunikat o błędzie logowania lub strona ładuje się w nieskończoność. Sprawdziłem swoje dane logowania, a także próbowałem zalogować się z różnych urządzeń i przeglądarek internetowych, ale nic nie pomaga. Czy ktoś miał podobny problem i wie, co zrobić, aby go rozwiązać? Będę wdzięczny za każdą pomoc lub wskazówkę. Dziękuję!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Piotrek odpowiedział 6 miesięcy ago

Profil zaufany to usługa, która wymaga potwierdzenia tożsamości użytkownika przy pomocy kwalifikowanego certyfikatu lub profilem zaufanym ePUAP. Jeśli masz problem z zalogowaniem się na swój profil zaufany, warto sprawdzić kilka rzeczy.

Po pierwsze, upewnij się, że wpisujesz poprawne dane logowania, w tym login i hasło. Sprawdź także, czy używasz poprawnego kwalifikowanego certyfikatu lub profilu zaufanego ePUAP.

Jeśli jesteś pewien, że wpisujesz poprawne dane logowania, spróbuj wyłączyć wszelkie rozszerzenia blokujące reklamy lub skrypty, a także wyłączyć programy antywirusowe i zapory ogniowe na czas próby zalogowania się.

Jeśli problem nadal występuje, skontaktuj się z obsługą techniczną usługi profilu zaufanego, aby uzyskać dalszą pomoc w rozwiązaniu problemu. Możliwe, że usługa jest tymczasowo niedostępna lub wymaga aktualizacji, a obsługa techniczna będzie w stanie pomóc Ci w rozwiązaniu problemu.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.