Dlaczego nie można szukać w PDF?

ForumDlaczego nie można szukać w PDF?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Cześć! Mam pewien problem i mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Otóż, próbuję wyszukać pewne informacje w pliku PDF, ale nie mogę znaleźć opcji wyszukiwania. Próbowałem już kilka razy, ale bez skutku. Czy ktoś wie, dlaczego nie mogę szukać w PDF i co mogę zrobić, aby móc to zrobić? Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Michał odpowiedział 6 miesięcy ago

Cześć! Może być kilka powodów, dlaczego nie widzisz opcji wyszukiwania w pliku PDF. Jednym z możliwych powodów może być to, że plik PDF jest zeskanowaną kopią dokumentu i nie został odpowiednio przetworzony, aby umożliwić wyszukiwanie. Innym powodem może być to, że używasz przeglądarki internetowej lub aplikacji do przeglądania PDF-ów, która nie oferuje opcji wyszukiwania.

Jeśli masz pewność, że plik PDF powinien umożliwiać wyszukiwanie, a mimo to opcja ta nie jest dostępna, możesz spróbować wykorzystać inną przeglądarkę internetową lub aplikację do przeglądania PDF-ów. Niektóre przeglądarki i aplikacje oferują również narzędzia do konwersji plików PDF na format, który umożliwia wyszukiwanie. Możesz też spróbować przetworzyć plik PDF na format tekstowy lub użyć oprogramowania do OCR (rozpoznawania tekstu) do konwersji pliku PDF na format, który można przeszukiwać.

Mam nadzieję, że powyższe wskazówki pomogą Ci rozwiązać problem. Powodzenia!

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.