Dlaczego niektóre strony się nie otwierają?

ForumDlaczego niektóre strony się nie otwierają?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Cześć wszystkim! Mam pewien problem i mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Otóż, niektóre strony internetowe nie otwierają mi się. Sprawdzałem już połączenie z internetem, które jest w porządku, ale nadal nie mogę otworzyć niektórych stron. Czy ktoś wie, co może być tego powodem? Może to jakiś problem z moją przeglądarką internetową? Czy może to być związane z ustawieniami mojego komputera? Proszę o pomoc i sugestie, jak mogę rozwiązać ten problem. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź i pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Szymon odpowiedział 6 miesięcy ago

Witaj! Przyczyną twojego problemu może być wiele czynników, ale jednym z nich może być problem z DNS. DNS to usługa, która tłumaczy nazwy domen na adresy IP. Jeśli wystąpi jakiś problem z DNS, to niektóre strony internetowe mogą nie działać. Spróbuj zmienić serwery DNS na te oferowane przez Google lub Cloudflare i sprawdź, czy to rozwiąże twój problem.

Jeśli to nie pomoże, spróbuj też wyłączyć tymczasowo swoje zaporę ogniową lub program antywirusowy, aby sprawdzić, czy to nie one blokują dostęp do niektórych stron internetowych.

Jeśli żadne z tych rozwiązań nie pomoże, możesz spróbować skontaktować się z dostawcą usług internetowych lub z supportem technicznym producenta swojego komputera, aby uzyskać dalszą pomoc.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.