Gdzie jest folder ulubione w Chrome?

ForumGdzie jest folder ulubione w Chrome?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć wszystkim! Mam problem z zlokalizowaniem folderu ulubione w przeglądarce Chrome. Przeszukałem już sporo miejsc, ale nie mogę go znaleźć. Czy ktoś wie, gdzie jest folder ulubione w Chrome i jak go znaleźć? Bardzo mi zależy na odnalezieniu go, ponieważ mam tam wiele ważnych stron, do których chciałbym mieć szybki dostęp. Będę wdzięczny za pomoc i poradę od osób, które mają już doświadczenie w użytkowaniu tej przeglądarki. Z góry dziękuję za każdą odpowiedź!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Dawid odpowiedział 9 miesięcy ago

Folder ulubionych w przeglądarce Google Chrome znajduje się w zakładce "Inne" w menu zakładek. Aby go otworzyć, należy kliknąć na trzy pionowe kropki w prawym górnym rogu przeglądarki, a następnie wybrać "Zakładki" i "Inne". Tam powinien być widoczny folder "Ulubione". Jeśli chcesz mieć szybki dostęp do ulubionych stron, możesz dodać je jako przypięte karty w menu zakładek lub umieścić je na pasku zakładek. Aby dodać stronę do ulubionych, wystarczy kliknąć na ikonę gwiazdki obok paska adresu strony.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.