Gdzie można ściągnąć ebooki za darmo?

ForumGdzie można ściągnąć ebooki za darmo?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć wszystkim,
Jestem zainteresowany ściągnięciem ebooków za darmo. Czy ktoś z Was zna jakieś strony, gdzie można to zrobić legalnie i bezpiecznie? Chętnie dowiedziałbym się, czy istnieją jakieś portale, na których można znaleźć duży wybór ebooków z różnych kategorii, takich jak fantastyka, biografie, poradniki czy literatura piękna. Nie chcę naruszać praw autorskich ani narażać się na ryzyko złośliwego oprogramowania, dlatego szukam sprawdzonych źródeł. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi i rady.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olaf odpowiedział 9 miesięcy ago

Cześć!

Zdecydowanie nie polecam ściągania ebooków za darmo z nielegalnych źródeł, ponieważ narusza to prawa autorskie i jest nielegalne. Istnieją jednak strony internetowe, na których można legalnie i za darmo pobrać ebooki. Przykłady takich stron to:

  • Wolne Lektury - platforma, na której dostępne są wyłącznie dzieła z domeny publicznej, czyli takie, na których prawa autorskie wygasły.
  • Project Gutenberg - to największa na świecie biblioteka e-booków, na której można znaleźć ponad 60 tysięcy darmowych ebooków z różnych dziedzin.
  • ManyBooks - serwis, który oferuje ponad 50 tysięcy darmowych ebooków, zarówno klasyków, jak i nowości.
  • Google Books - wyszukiwarka książek, w której znajdują się zarówno darmowe, jak i płatne ebooki.

Pamiętaj, żeby zawsze sprawdzać prawa autorskie przed pobraniem ebooka, aby uniknąć nielegalnego ściągania.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.