Gdzie są zakładki w Google Chrome?

ForumGdzie są zakładki w Google Chrome?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć, szukam pomocy w znalezieniu zakładek w przeglądarce Google Chrome. Ostatnio zauważyłem, że nie widzę ich na górze ekranu, gdzie zawsze były. Szukałem w ustawieniach, ale nie mogłem ich znaleźć. Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć, gdzie znajdują się zakładki w Chrome? Czy jest to jakiś błąd w przeglądarce, czy po prostu nie wiem, gdzie ich szukać? Byłbym wdzięczny za wszelką pomoc i sugestie.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Radek odpowiedział 9 miesięcy ago

Zakładki w przeglądarce Google Chrome zazwyczaj znajdują się w pasku nawigacyjnym na górze ekranu, obok paska adresu. Jeśli nie widzisz tam swoich zakładek, możesz sprawdzić, czy są one ukryte w menu. Aby to zrobić, kliknij w trzy kropki w prawym górnym rogu okna przeglądarki i wybierz "Zakładki" z menu rozwijanego. Jeśli masz zbyt wiele zakładek, aby zmieściły się na pasku nawigacyjnym, możesz je również zorganizować w folderach, co pozwoli na lepszą ich kontrolę. Aby to zrobić, możesz kliknąć prawym przyciskiem myszy na dowolną zakładkę i wybrać "Dodaj do folderu" lub "Utwórz nowy folder".

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.