Gdzie w telefonie są ulubione?

ForumGdzie w telefonie są ulubione?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć wszystkim! Mam problem z moim telefonem i mam nadzieję, że ktoś mi pomoże. Nie wiem, gdzie znajdują się moje ulubione w moim telefonie. Próbowałem już szukać w różnych miejscach, ale nie mogę ich znaleźć. Czy ktoś wie, gdzie dokładnie znajdują się ulubione w moim telefonie? Mam telefon z systemem Android, może to ma jakieś znaczenie? Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Szymon odpowiedział 9 miesięcy ago

W większości telefonów z systemem Android ulubione znajdują się w aplikacji "Telefon" lub "Kontakty", w zależności od wersji systemu operacyjnego i interfejsu użytkownika. Aby uzyskać do nich dostęp, należy uruchomić jedną z tych aplikacji i poszukać ikony ulubionych, zazwyczaj umieszczonej na dolnej belce lub menu. Możliwe, że należy przewinąć w dół lub kliknąć w menu "Ustawienia", aby wyświetlić ulubione. Jeśli nie jesteś pewien, gdzie dokładnie znajdują się ulubione w Twoim telefonie, możesz spróbować wyszukać instrukcję obsługi swojego telefonu w Internecie lub skontaktować się z producentem telefonu.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.