Gdzie zamieścić ofertę pracy za darmo?

ForumGdzie zamieścić ofertę pracy za darmo?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć! Szukam sposobu na darmowe zamieszczenie oferty pracy. Zależy mi na jak największej liczbie odbiorców, ale nie chcę też wydawać na to pieniędzy. Czy ktoś może mi polecić jakieś strony lub portale, gdzie mógłbym to zrobić? Czy może są jakieś grupy na Facebooku lub fora internetowe, gdzie można zamieścić takie ogłoszenie? Zależy mi na tym, aby ofertę zobaczyło jak najwięcej osób, ale jednocześnie nie chcę przepłacać. Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Piotrek odpowiedział 9 miesięcy ago

Jest wiele darmowych sposobów na zamieszczenie oferty pracy w internecie. Oto kilka propozycji:

  • Portal Pracuj.pl - na tym portalu istnieje możliwość dodania darmowej oferty pracy oraz korzystania z darmowej bazy kandydatów.
  • Grupy na Facebooku - wiele grup na Facebooku poświęconych jest tematyce zatrudnienia, w których można zamieścić ogłoszenie o pracy.
  • Serwis OLX - można tam dodać darmowe ogłoszenie w kategorii "Praca".
  • Grupy i fora internetowe - wiele grup i for internetowych skupia się na różnych branżach i zawodach, w których można zamieścić ogłoszenie o pracy.

Warto również pamiętać, że przy zamieszczaniu oferty pracy warto zwrócić uwagę na jej formę i treść, aby przyciągnąć jak najwięcej potencjalnych kandydatów. Powinna być ona zwięzła, klarowna i zawierać najważniejsze informacje dotyczące stanowiska oraz wymagań kwalifikacyjnych.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.