Ile internet jest w Polsce?

ForumIle internet jest w Polsce?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Cześć, jestem zainteresowany/na ilością internetu w Polsce i chciałbym zapytać, czy ktoś wie, ile dokładnie wynosi ilość dostępnego internetu w Polsce? Czy są jakieś aktualne dane na ten temat? Interesuje mnie to, ponieważ chciałbym lepiej zrozumieć, jak Polacy korzystają z sieci i jakie są perspektywy rozwoju internetu w naszym kraju. Będę wdzięczny/a za wszelkie informacje lub linki do źródeł, które mogą mi pomóc w znalezieniu odpowiedzi na moje pytanie. Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Piotrek odpowiedział 6 miesięcy ago

Według raportu "Rynek telekomunikacyjny w Polsce" przygotowanego przez Urząd Komunikacji Elektronicznej, w drugim kwartale 2021 roku w Polsce było około 23,5 mln użytkowników internetu, co stanowi około 61% populacji. Średnia prędkość pobierania danych wyniosła wówczas około 70 Mb/s, a średnia prędkość wysyłania danych około 23 Mb/s. Warto zauważyć, że liczba użytkowników internetu w Polsce systematycznie rośnie, a średnia prędkość transmisji danych również się zwiększa.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.