Ile jest stron internetowych na świecie?

ForumIle jest stron internetowych na świecie?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Cześć! Jestem bardzo ciekawy, ile jest obecnie stron internetowych na świecie. Czy ktoś może wie, jaka jest obecna liczba stron internetowych? Czy istnieją jakieś wiarygodne źródła, które podają te informacje? Próbowałem znaleźć odpowiedzi w internecie, ale liczby różnią się w zależności od źródeł. Może ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tej dziedzinie i mógłby pomóc mi znaleźć dokładne dane? Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Radek odpowiedział 6 miesięcy ago

Według najnowszych szacunków, liczba stron internetowych na świecie wynosi około 1.88 miliarda (stan na maj 2023 r.). Ta liczba stale rośnie, ponieważ co chwilę pojawiają się nowe strony internetowe. Ważne jest jednak zauważenie, że liczba ta jest szacunkowa i może się różnić w zależności od źródeł. Można znaleźć różne raporty i analizy na ten temat, a najlepiej poszukać uznanych źródeł, takich jak Netcraft, Statista czy BuiltWith, aby uzyskać najbardziej wiarygodne dane na temat liczby stron internetowych.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.