Ile jest stron internetowych w Polsce?

ForumIle jest stron internetowych w Polsce?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Hej, zastanawiam się ile jest stron internetowych w Polsce? Chciałbym uzyskać możliwie najbardziej aktualne dane na ten temat. Zastanawiam się, jak Polska wypada w porównaniu do innych krajów pod względem liczby stron internetowych. Czy istnieją jakieś źródła, które publikują te informacje i jak często są one aktualizowane? Interesuje mnie również, czy jest jakiś trend wzrostowy lub spadkowy w liczbie stron internetowych w Polsce w ostatnim czasie. Czy liczba ta rośnie wraz z rozwojem technologii czy może mamy do czynienia z jakimś spadkiem w tej dziedzinie? Będę wdzięczny za wszystkie informacje i sugestie dotyczące tego tematu.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Dawid odpowiedział 9 miesięcy ago

Według najnowszych danych z 2021 roku, na terenie Polski znajduje się około 2,5 miliona stron internetowych. Jednak warto zaznaczyć, że liczba ta stale się zmienia, a aktualne dane mogą się różnić w zależności od źródła.

Co do trendów, można zauważyć, że w ostatnich latach liczba stron internetowych w Polsce stale rośnie. Wpływ na to mają m.in. rozwój technologii oraz rosnące zainteresowanie prowadzeniem biznesu w Internecie. Jednocześnie, należy pamiętać, że nie wszystkie strony internetowe są aktywne i z czasem mogą zanikać lub być zastępowane przez nowe projekty.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółowych informacji na temat liczby stron internetowych w Polsce, warto zajrzeć na stronę Gemius/PBI, która publikuje comiesięczne raporty na temat polskiego rynku internetowego. Tam znajdziesz także dane na temat popularności stron w różnych kategoriach oraz informacje na temat innych wskaźników związanych z ruchem w Internecie.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.