Ile jest znaczników w HTML?

ForumIle jest znaczników w HTML?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć! Jestem początkującym programistą i zacząłem uczyć się HTML. Chciałbym zapytać, ile jest znaczników w HTML? Zastanawiam się, czy muszę zapamiętać wszystkie, czy też jest to niemożliwe? Chciałbym wiedzieć, jakie są najważniejsze i jak powinienem podejść do nauki HTML. Czy są jakieś strony internetowe, które polecacie, aby pomogły mi w nauce? Czy jest to coś, co można łatwo opanować, czy wymaga to dużo czasu i wysiłku? Z góry dziękuję za odpowiedzi i porady!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olaf odpowiedział 9 miesięcy ago

W języku HTML istnieje wiele znaczników, ale większość z nich jest rzadko stosowana. W praktyce, większość stron internetowych korzysta tylko z niewielkiej liczby podstawowych znaczników. Dlatego, aby rozpocząć naukę HTML, warto skupić się na nauce podstawowych znaczników, które są najczęściej używane.

 

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.