Ile kosztuje Canva?

ForumIle kosztuje Canva?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć wszystkim,
chciałbym się dowiedzieć, ile kosztuje Canva. Słyszałem wiele pozytywnych opinii o tej platformie do projektowania graficznego i zastanawiam się, czy warto wydać na nią pieniądze. Czy ktoś z was korzysta z Canva i wie, ile kosztuje? Czy istnieją różne pakiety abonamentowe i jeśli tak, to co jest w nich zawarte? Z góry dziękuję za odpowiedzi, chętnie poznam wasze doświadczenia i opinie na temat Canvy.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Szymon odpowiedział 9 miesięcy ago

Canva to platforma do projektowania graficznego, która oferuje zarówno bezpłatne jak i płatne plany subskrypcyjne. Cena zależy od wybranej opcji abonamentowej, która oferuje różne funkcje i narzędzia do projektowania. Aktualnie Canva oferuje trzy pakiety abonamentowe: Free, Pro i Enterprise.

Pakiet Free jest darmowy i oferuje podstawowe narzędzia do projektowania, takie jak szablony, zdjęcia i czcionki, ale posiada również ograniczenia w ilości projektów, elementów graficznych i innych funkcji.

Pakiet Pro to opcja płatna, która oferuje więcej funkcji i narzędzi niż pakiet Free, w tym nielimitowaną ilość projektów, zaawansowane narzędzia do projektowania, integracje z narzędziami do zarządzania projektami oraz szeroki wybór szablonów i zdjęć. Cena pakietu Pro wynosi około 13 dolarów miesięcznie przy płatności rocznej lub 16 dolarów miesięcznie przy płatności miesięcznej.

Pakiet Enterprise to opcja dla większych firm, oferująca dodatkowe funkcje i dostosowanie do indywidualnych potrzeb. Cena pakietu Enterprise jest ustalana indywidualnie z firmą Canva.

Podsumowując, Canva oferuje różne pakiety abonamentowe w zależności od potrzeb użytkownika. Pakiet Free oferuje podstawowe narzędzia do projektowania i jest bezpłatny, natomiast pakiet Pro oferuje więcej funkcji i narzędzi, ale jest płatny. Cena pakietu Pro wynosi około 13-16 dolarów miesięcznie w zależności od płatności.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.