Ile kosztuje domena na Wix?

ForumIle kosztuje domena na Wix?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Mam pytanie dotyczące cen domen na Wix. Planuję założyć swoją stronę internetową na Wix, ale nie jestem pewien, ile będę musiał zapłacić za domenę. Czy ktoś mógłby mi pomóc i podzielić się swoim doświadczeniem w tej kwestii? Czy ceny domen na Wix są porównywalne do innych usług hostingowych? Czy warto kupować domenę bezpośrednio na Wix, czy lepiej skorzystać z innej usługi? Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedzi.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Szymon odpowiedział 6 miesięcy ago

Wix oferuje swoim użytkownikom opcję zakupu domeny bezpośrednio przez ich platformę. Ceny domen na Wix zaczynają się od około 15 dolarów za rok dla domen z rozszerzeniem .com. Cena może się jednak różnić w zależności od rodzaju domeny, jaką chcesz zakupić, a także od okresu abonamentu. Wix oferuje również wiele innych rozszerzeń domen, takich jak .org, .net, .co, .biz i wiele innych, z różnymi cenami.

Warto zauważyć, że cena domen na Wix jest porównywalna do innych usług hostingowych, ale może się różnić w zależności od rejestratora domen. Dlatego zawsze warto porównać ceny domen na różnych platformach, aby znaleźć najlepszą ofertę.

Warto również wziąć pod uwagę, że istnieją inne usługi hostingowe, które oferują tanie lub nawet darmowe domeny, ale zazwyczaj w takich przypadkach użytkownik musi skorzystać z innych usług hostingowych oferowanych przez danego dostawcę. W przypadku Wix, zakup domeny bezpośrednio przez ich platformę może być wygodnym rozwiązaniem, szczególnie jeśli już korzystasz z ich usług hostingowych.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.