Ile kosztuje napisanie tekstu na stronę internetową?

ForumIle kosztuje napisanie tekstu na stronę internetową?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć! Szukam informacji na temat kosztów związanych z napisaniem tekstu na stronę internetową. Chciałbym wiedzieć, ile mniej więcej kosztuje wynajęcie copywritera do napisania tekstu na stronę firmową. Czy cena zależy od ilości słów, czy raczej od poziomu trudności tematu? Czy można znaleźć osoby, które oferują takie usługi za rozsądną cenę? Czy możecie polecić jakieś agencje lub osoby, które specjalizują się w pisaniu treści dla stron internetowych? Z góry dziękuję za odpowiedzi i wszelkie wskazówki!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Piotrek odpowiedział 9 miesięcy ago

Koszt wynajęcia copywritera do napisania tekstu na stronę internetową zależy od kilku czynników, w tym od długości tekstu, tematu, branży oraz doświadczenia copywritera. Zazwyczaj ceny oscylują w przedziale od kilkuset do kilku tysięcy złotych za jeden tekst. Niektórzy copywriterzy oferują ceny za słowo lub za godzinę pracy, ale większość z nich wycenia projekty indywidualnie.

Cena może również zależeć od rodzaju tekstu, np. tekstu na stronę główną, opisu produktu czy artykułu na bloga. Bardziej specjalistyczne tematy mogą być bardziej kosztowne w napisaniu niż bardziej ogólnikowe.

Aby znaleźć dobrego copywritera w przystępnej cenie, warto poszukać wśród osób oferujących swoje usługi na platformach freelancerskich, takich jak Freelancer czy Upwork. Warto też zwrócić uwagę na portfolio i referencje potencjalnych copywriterów, aby wybrać kogoś, kto najlepiej odpowiada potrzebom i oczekiwaniom.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.