Ile kosztuje nowa strona www?

ForumIle kosztuje nowa strona www?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć wszystkim,
Szukam informacji na temat kosztów stworzenia nowej strony internetowej. Czy ktoś z was miał do czynienia z taką usługą i może podzielić się swoimi doświadczeniami? Zastanawiam się, ile mogą kosztować takie usługi w Polsce. Czy to zależy od wielkości strony, ilości podstron, czy też od użytych technologii i narzędzi? Czy może istnieją jakieś standardowe ceny za tworzenie strony? Czy muszę liczyć się z dodatkowymi kosztami, takimi jak hosting czy domena? Będę wdzięczny za każdą informację na ten temat. Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Radek odpowiedział 9 miesięcy ago

Koszt stworzenia strony internetowej zależy od wielu czynników, w tym od skali projektu, jego złożoności, rodzaju i liczby funkcji, które mają być zaimplementowane, a także od poziomu doświadczenia i umiejętności firmy lub specjalisty, który będzie tworzył stronę.

Ceny mogą się wahać od kilkuset do kilku tysięcy złotych, a nawet więcej, w zależności od wymagań projektu.Ceny mogą być ustalane na podstawie godzin pracy lub na podstawie całkowitej wartości projektu. Często opłata za projekt obejmuje projektowanie strony, kodowanie, testowanie, a także szkolenie w zakresie zarządzania treścią lub obsługi strony.

Dodatkowo, koszty utrzymania strony internetowej związane z hostingiem i domeną są zwykle niezbędne i mogą wynosić kilkadziesiąt lub kilkaset złotych rocznie, w zależności od wybranych opcji i usług.

Przy wyborze firmy lub specjalisty, którzy będą tworzyć stronę internetową, należy wziąć pod uwagę ich doświadczenie, portfolio, opinie innych klientów, a także umiejętności i znajomość najnowszych trendów i technologii w projektowaniu stron internetowych. Należy również zwrócić uwagę na to, jakie usługi są wliczone w cenę projektu, a jakie są dodatkowo płatne.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.