Ile ludzi ma dostęp do internetu w Polsce?

ForumIle ludzi ma dostęp do internetu w Polsce?
Gość zapytał 8 miesięcy ago

Hej,

Mam pytanie dotyczące liczby osób korzystających z internetu w Polsce i chciałbym poprosić Was o pomoc w znalezieniu aktualnych informacji na ten temat.

Czy ktoś z Was może podzielić się najświeższymi danymi dotyczącymi liczby ludzi mających dostęp do internetu w Polsce? Interesuje mnie ogólna liczba użytkowników internetu w kraju, tak abyśmy mogli zrozumieć, jak rozpowszechniony jest dostęp do sieci w naszym społeczeństwie.

Rozumiem, że liczba użytkowników internetu może się różnić w zależności od źródeł danych i aktualnych statystyk. Dlatego chciałbym poznać najbardziej aktualne dane, które są dostępne.

Jeśli ktoś ma dostęp do wiarygodnych informacji, takich jak badania rynku, raporty statystyczne lub oficjalne dane, będę wdzięczny za ich udostępnienie. Może znacie jakieś strony internetowe lub instytucje, które publikują takie dane na temat użytkowników internetu w Polsce?

Dziękuję z góry za wszystkie informacje, jakie będziecie mogli mi dostarczyć. Doceniam Waszą pomoc i zaangażowanie w poszukiwanie aktualnych danych na ten temat. Liczę na Waszą wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie!

Pozdrawiam serdecznie!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olek odpowiedział 8 miesięcy ago
  • Jeśli chcesz uzyskać dokładne i rzetelne informacje na temat liczby osób korzystających z Internetu w Polsce, możesz zacząć od sprawdzenia danych publikowanych przez różne instytucje badawcze i statystyczne. Takie instytucje, jak GUS, CBOS czy też NetTrack, publikują regularnie raporty i wyniki badań dotyczące korzystania z Internetu w Polsce. Możesz także poszukać raportów i analiz publikowanych przez firmy zajmujące się marketingiem i badaniami rynku, takie jak np. Gemius czy Kantar.
  • Według najnowszych danych GUS, w 2021 roku aż 84% Polaków w wieku od 16 do 74 lat korzystało z Internetu. Najwięcej internautów stanowią osoby w wieku od 16 do 24 lat (98%), natomiast najmniej - osoby powyżej 65 roku życia (41%). Wśród korzystających z Internetu najwięcej jest osób zamieszkujących miasta powyżej 500 tysięcy mieszkańców (93%).
  • Warto zauważyć, że liczba osób korzystających z Internetu w Polsce ciągle rośnie. W 2015 roku odsetek ten wynosił 71%, a w 2019 roku już 80%. Można zatem przypuszczać, że tendencja ta utrzyma się w kolejnych latach, a coraz większa liczba Polaków będzie korzystać z sieci.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.