Ile placi Shutterstock?

ForumIle placi Shutterstock?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć, czy ktoś wie ile Shutterstock płaci swoim fotografom za sprzedane zdjęcia? Czy można na tym zarobić dobrze? Chciałbym spróbować swoich sił w fotografii stockowej, ale nie wiem, czy warto inwestować swój czas i pieniądze. Czy ktoś miał doświadczenie z tą stroną i mógłby się ze mną podzielić swoją opinią? Czy jest to opłacalna forma zarobku? Z góry dziękuję za pomoc i wszelkie odpowiedzi.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olek odpowiedział 8 miesięcy ago
  • Shutterstock to popularna platforma stockowa, na której fotografowie mogą sprzedawać swoje zdjęcia, filmy i inne media użytkowe. Shutterstock oferuje dwie opcje sprzedaży: jednorazowe wykupienie licencji lub subskrypcje dla klientów. Ostateczne zarobki zależą od wybranej opcji sprzedaży i liczby sprzedanych zdjęć.
  • Shutterstock płaci swoim fotografom procent od ceny sprzedaży zdjęcia lub innej grafiki. Standardowa stawka wynosi 25 centów za sprzedane zdjęcie, ale z czasem stawka ta może wzrosnąć w zależności od liczby sprzedanych zdjęć. Ostateczne zarobki zależą od indywidualnej umiejętności sprzedaży, popularności zdjęć i ilości sprzedanych zdjęć.
  • Zarobki na Shutterstock mogą się różnić w zależności od wielu czynników, takich jak liczba zdjęć na platformie, popularność tematu zdjęć i konkurencja. W związku z tym, nie jest łatwo osiągnąć znaczący dochód tylko ze sprzedaży zdjęć na Shutterstock.
  • Mimo to, Shutterstock i inne platformy stockowe wciąż są popularnym sposobem zarabiania pieniędzy dla wielu fotografów i grafików. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w tej dziedzinie, warto przemyśleć swoją strategię, wykonać ciekawe i unikalne zdjęcia oraz poznać preferencje klientów.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.