Ile stron można mieć na Facebooku?

ForumIle stron można mieć na Facebooku?
Gość zapytał 5 miesięcy ago

Cześć! Mam pytanie odnośnie Facebooka. Chciałbym założyć stronę dla swojego biznesu i zastanawiam się, ile stron mogę mieć na Facebooku? Czy jest jakieś ograniczenie? Nie znalazłem na ten temat jednoznacznej odpowiedzi, dlatego proszę Was o pomoc. Chciałbym wiedzieć, czy mogę założyć kilka stron dla różnych produktów, czy może jest to ograniczone do jednej strony na użytkownika? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi i rady!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Michał odpowiedział 5 miesięcy ago

Cześć! Możesz założyć wiele stron na Facebooku, ale musisz pamiętać, że każda strona wymaga osobnego konta użytkownika. Oznacza to, że możesz mieć kilka stron dla różnych produktów lub usług, ale będziesz musiał utworzyć osobne konto Facebook dla każdej z tych stron. Jednakże, jeśli masz już konto biznesowe, możesz dodać wiele podstron do swojej strony biznesowej. Możesz także utworzyć grupy i wydarzenia związane z Twoim biznesem na swojej stronie. Ostatecznie, ilość stron i podstron, jakie możesz założyć, zależy od Twoich potrzeb i ilości czasu i zasobów, które jesteś w stanie poświęcić na ich zarządzanie. Powodzenia w tworzeniu stron dla swojego biznesu na Facebooku!

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.