Ile stron to 10 000 znaków?

ForumIle stron to 10 000 znaków?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Zastanawiam się, ile stron można napisać, jeśli posiada się tekst o 10 000 znakach? Czy ktoś może mi pomóc z odpowiedzią na to pytanie? Chciałbym wiedzieć, ile stron tekstu będzie wymagało takiej ilości znaków, ponieważ planuję pisać artykuły i chciałbym wiedzieć, ile miejsca potrzebuję na każdą z nich. Czy zależy to od czcionki, wielkości tekstu, marginesów i innych czynników? Będę wdzięczny za każdą pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Piotrek odpowiedział 9 miesięcy ago

Ilość stron, jakie można napisać na podstawie 10 000 znaków, zależy od wielu czynników, takich jak wielkość czcionki, odstępy między wierszami, marginesy, styl tekstu i wiele innych. Jednakże, jeśli założyć, że tekst będzie pisany w standardowej czcionce Times New Roman o wielkości 12 punktów, z odstępami między wierszami równymi 1,5 i standardowymi marginesami, to można oczekiwać, że taki tekst będzie miał około 3-4 strony formatu A4. Warto jednak pamiętać, że to tylko szacunek i ilość stron może się różnić w zależności od konkretnej sytuacji.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.