Ile zdjęć do portfolio?

ForumIle zdjęć do portfolio?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Cześć, szukam porady dotyczącej tworzenia swojego portfolio fotograficznego. Chciałbym się dowiedzieć, ile zdjęć powinienem umieścić w moim portfolio. Czy jest jakaś określona liczba, która będzie wystarczająca, czy też powinienem dodać jak najwięcej zdjęć, aby pokazać pełną gamę moich umiejętności? Czy może istnieje jakaś zasada dotycząca liczby zdjęć, którą powinienem umieścić w portfolio w zależności od rodzaju fotografii, jaką wykonuję? Chciałbym uzyskać jak najlepszą odpowiedź, aby moje portfolio było atrakcyjne dla potencjalnych klientów. Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki i sugestie!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Dawid odpowiedział 6 miesięcy ago

Tworząc portfolio fotograficzne, ważne jest, aby umieścić tylko swoje najlepsze prace, które najlepiej pokazują Twoje umiejętności i styl. Wielkość portfolio może się różnić w zależności od indywidualnych preferencji i rodzaju fotografii, którą wykonujesz. Zazwyczaj jednak zaleca się umieszczenie od 10 do 20 najlepszych zdjęć, które reprezentują Twoje umiejętności. Ważne jest również, aby wybrać różnorodne zdjęcia, które pokazują różne style i techniki fotograficzne, takie jak portrety, krajobrazy, architektura itp. Pamiętaj, że portfolio powinno być zwięzłe i przyciągające uwagę, aby wzbudzić zainteresowanie potencjalnych klientów.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.