Jak dodać plik do PDF?

ForumJak dodać plik do PDF?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć wszystkim, mam pytanie dotyczące edycji plików PDF. Chciałbym dodać do istniejącego pliku PDF dodatkowy plik, np. zdjęcie lub dokument tekstowy. Czy wiecie, jak to zrobić? Zazwyczaj korzystam z programu Adobe Acrobat, ale nie mogę znaleźć opcji dodawania plików. Może ktoś z Was miał podobny problem i wie, jak to rozwiązać? Będę wdzięczny za podpowiedzi!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Piotrek odpowiedział 9 miesięcy ago

Tak, w programie Adobe Acrobat istnieje możliwość dodawania plików do już istniejącego pliku PDF. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Otwórz plik PDF w programie Adobe Acrobat.
  2. Kliknij przycisk "Narzędzia" w górnym menu i wybierz "Edycja pliku PDF".
  3. Wybierz opcję "Dodaj plik" z menu po lewej stronie.
  4. Wybierz plik, który chcesz dodać, i kliknij "Otwórz".
  5. Przeciągnij i upuść plik w wybranym miejscu na stronie PDF.
  6. Zapisz zmiany w pliku PDF.
  7. Możesz również dodać plik jako załącznik do pliku PDF. Aby to zrobić, kliknij przycisk "Narzędzia", a następnie "Załączniki" i wybierz "Dodaj". Wybierz plik, który chcesz dodać jako załącznik i kliknij "Otwórz". Następnie przeciągnij i upuść załącznik w wybranym miejscu na stronie PDF. Pamiętaj, że załączniki mogą zwiększać rozmiar pliku PDF.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.