Jak korzystać z Word za darmo?

ForumJak korzystać z Word za darmo?
Gość zapytał 8 miesięcy ago

Cześć, chciałbym się dowiedzieć, czy istnieje sposób na korzystanie z Worda za darmo? Słyszałem, że można skorzystać z darmowej wersji online lub pobierać program z oficjalnej strony Microsoftu, ale nie jestem pewien, czy to jest bezpłatne. Czy ktoś może mi pomóc w tej sprawie i powiedzieć, jak dokładnie korzystać z Worda za darmo? Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady od osób, które już mają doświadczenie w korzystaniu z tego programu. Zależy mi na tym, ponieważ potrzebuję programu do pisania mojej pracy dyplomowej i chciałbym uniknąć wydawania dużych sum pieniędzy na programy biurowe. Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Piotrek odpowiedział 8 miesięcy ago

Tak, istnieje możliwość korzystania z Worda za darmo, choć z pewnymi ograniczeniami. Microsoft udostępnia darmową wersję online programu Word w ramach platformy Office Online, która działa w przeglądarce internetowej i nie wymaga pobierania żadnego oprogramowania. Aby z niej skorzystać, wystarczy mieć konto Microsoft (wcześniej znane jako konto Outlook lub Hotmail). Wersja online Worda oferuje podstawowe funkcje edytora tekstu, takie jak pisarstwo, formatowanie, wstawianie obrazów i tabel.

  • Jeśli potrzebujesz pełnej wersji Worda, ale nie chcesz płacić za subskrypcję Office 365, istnieje również możliwość pobrania wersji próbnej Worda, która działa przez 30 dni. Po tym okresie próbnym program będzie wymagał opłacenia subskrypcji Office 365.
  • Inną opcją jest skorzystanie z pakietu biurowego LibreOffice, który oferuje bezpłatny edytor tekstu (Writer), który może zastąpić Worda. Writer oferuje podobne funkcje i formatowanie tekstu jak Word, ale nie wymaga opłaty za subskrypcję.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.