Jak można sprawdzić składki ZUS przez Internet?

ForumJak można sprawdzić składki ZUS przez Internet?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Cześć! Mam pytanie - czy ktoś wie, jak można sprawdzić swoje składki ZUS przez Internet? Chcę upewnić się, że moje wpłaty są aktualne i czy nie ma żadnych zaległości. Nie jestem pewien, jak to zrobić, więc będę wdzięczny za wszelkie wskazówki. Czy jest jakaś strona internetowa, na której można to sprawdzić? Czy potrzebuję specjalnego konta czy programu do tego? Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Marek odpowiedział 6 miesięcy ago

Tak, istnieje możliwość sprawdzenia swoich składek ZUS przez Internet. Można to zrobić za pomocą platformy e-ZLA, która umożliwia zarządzanie ubezpieczeniami społecznymi online. Aby skorzystać z tej usługi, należy założyć konto na platformie e-ZLA. Można to zrobić na stronie internetowej ZUS, klikając w przycisk "Zaloguj się do e-ZLA" i postępując zgodnie z instrukcjami. Po założeniu konta można zalogować się do platformy i sprawdzić swoje składki ZUS oraz ewentualne zaległości. Można również skorzystać z aplikacji mobilnej e-ZLA, która jest dostępna dla systemów Android i iOS. Ważne jest, aby pamiętać o ochronie swojego konta i hasła, aby uniknąć nieuprawnionego dostępu do swoich danych.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.