Jak naprawić błąd Połączenie nie jest prywatne w Google Chrome?

ForumJak naprawić błąd Połączenie nie jest prywatne w Google Chrome?
Gość zapytał 5 miesięcy ago

Cześć wszystkim, ostatnio próbowałem otworzyć stronę internetową w Google Chrome, ale pojawił się błąd "Połączenie nie jest prywatne". Co to oznacza i jak to naprawić? Czy ktoś miał podobny problem? Próbowałem już wielu różnych sposobów, takich jak czyszczenie pamięci podręcznej, usuwanie ciasteczek i przeglądanie w trybie prywatnym, ale nic nie działa. Z góry dziękuję za pomoc i sugestie dotyczące rozwiązania tego problemu.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olek odpowiedział 5 miesięcy ago

Błąd "Połączenie nie jest prywatne" pojawia się zwykle wtedy, gdy przeglądarka internetowa wykrywa problem z certyfikatem SSL strony internetowej, do której próbujesz się połączyć. Oto kilka sposobów, jak możesz rozwiązać ten problem:

  • Sprawdź, czy data i godzina na twoim komputerze są ustawione poprawnie. Jeśli data lub godzina są ustawione nieprawidłowo, może to spowodować problem z certyfikatem SSL.
  • Upewnij się, że używasz najnowszej wersji przeglądarki internetowej, ponieważ starsze wersje mogą mieć problemy z certyfikatem SSL.
  • Wyłącz tymczasowo programy antywirusowe lub zapory ogniowe i sprawdź, czy to rozwiązuje problem. Niektóre programy antywirusowe lub zapory ogniowe mogą blokować połączenie z niektórymi stronami internetowymi.
  • Sprawdź, czy połączenie internetowe działa poprawnie. Upewnij się, że masz połączenie z Internetem i że nie ma problemów z łącznością.
  • Skontaktuj się z administratorem strony internetowej i poproś o pomoc. Możliwe, że problem leży po stronie serwera, a administrator strony internetowej będzie w stanie pomóc ci w rozwiązaniu problemu.
  • Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą ci rozwiązać problem z błędem "Połączenie nie jest prywatne" w Google Chrome.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.