Jak naprawić błąd SSL w Chrome?

ForumJak naprawić błąd SSL w Chrome?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć, mam problem z połączeniem się z niektórymi stronami internetowymi w przeglądarce Chrome. Na ekranie pojawia się komunikat "Błąd SSL", który uniemożliwia mi dostęp do tych stron. Czy ktoś wie, co może być przyczyną tego problemu i jak go rozwiązać? Próbowałem już kilku rozwiązań, takich jak wyczyszczenie pamięci podręcznej przeglądarki, ale nic nie pomaga. Będę wdzięczny za każdą pomoc i sugestię dotyczącą rozwiązania tego problemu. Z góry dziękuję!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Dawid odpowiedział 9 miesięcy ago
  • Błąd SSL jest związany z certyfikatem SSL, który jest wymagany do zapewnienia bezpiecznego połączenia między przeglądarką a stroną internetową. Jeśli pojawia się taki błąd, oznacza to, że przeglądarka nie może zweryfikować certyfikatu SSL danej strony internetowej i nie jest w stanie ustalić bezpiecznego połączenia.
  • Jednym z rozwiązań tego problemu może być wyczyszczenie całej pamięci podręcznej przeglądarki, a także usunięcie wszystkich plików cookie związanych z odwiedzanymi stronami internetowymi. Jeśli to nie pomoże, spróbuj wyłączyć na chwilę program antywirusowy i/lub zapory ogniowej, a następnie spróbuj ponownie połączyć się z problematyczną stroną.
  • Warto również sprawdzić, czy przeglądarka jest aktualna oraz czy system operacyjny posiada najnowsze aktualizacje.
  • Jeśli żadne z tych rozwiązań nie pomaga, może to oznaczać, że strona internetowa, z którą próbujesz się połączyć, ma problem z certyfikatem SSL i należy skontaktować się z właścicielem strony w celu uzyskania pomocy.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.