Jak nazywa się Dół strony internetowej?

ForumJak nazywa się Dół strony internetowej?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć, zastanawiam się jak nazywa się dolna część strony internetowej? Zawsze zastanawiałem się, czy istnieje specjalna nazwa na tę część witryny, która znajduje się poniżej treści głównej. Czy to po prostu dolna część strony, stopka, czy coś innego? Chciałbym poznać właściwą nazwę, aby móc poprawnie się nią posługiwać i porozumiewać się z innymi, szczególnie jeśli będę tworzyć stronę internetową samodzielnie. Liczę na Waszą pomoc i z góry dziękuję za odpowiedzi!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Radek odpowiedział 9 miesięcy ago

Dolna część strony internetowej jest nazywana "stopką" lub "stopką strony". Jest to sekcja strony internetowej umieszczona na końcu, która zazwyczaj zawiera informacje o prawach autorskich, linki do stron z polityką prywatności, kontakt oraz inne ważne informacje. Często też zawiera logo lub nazwę firmy, która stworzyła stronę. Nazwa "stopka" odnosi się do dolnej krawędzi strony, która kończy ją na dole, podobnie jak stopka u ludzi.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.