Jak nazywa się program do nagrywania filmów na youtube?

ForumJak nazywa się program do nagrywania filmów na youtube?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć, szukam programu do nagrywania filmów na YouTube i chciałbym się dowiedzieć, jaki jest najlepszy program na rynku i który oferuje najlepsze funkcje. Chcę mieć pewność, że program będzie działał stabilnie i będzie łatwy w obsłudze, ponieważ nie jestem specjalistą od technologii. Czy ktoś może mi pomóc i polecić jakiś dobry program? Chciałbym, żeby nagrywał dźwięk z mikrofonu oraz obraz z mojego ekranu komputera. Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Szymon odpowiedział 8 miesięcy ago
  • Jeśli chcesz nagrywać filmy na YouTube, polecam Ci rozważyć skorzystanie z programu OBS Studio. Jest to darmowy i otwartoźródłowy program, który pozwala na nagrywanie wideo z ekranu, dźwięku z mikrofonu i wiele więcej. Jest on dostępny na platformy Windows, macOS i Linux.
  • OBS Studio jest popularnym narzędziem wśród YouTuberów, ponieważ oferuje wiele zaawansowanych funkcji, takich jak m.in. nagrywanie w wielu jakościach, zmiana rozmiaru i przesuwania okna w trakcie nagrywania, ustawienie klatek na sekundę, przechwytywanie dźwięku z wielu źródeł i wiele innych. Ponadto, program jest łatwy w obsłudze, a dostępne są także poradniki online, które mogą pomóc w jego ustawieniu.
  • Jeśli jednak potrzebujesz programu o bardziej podstawowych funkcjach, polecam Camtasia. Jest to płatny program, ale oferuje wiele zaawansowanych narzędzi do edycji wideo, takich jak m.in. dodawanie efektów specjalnych, muzyki, napisów i wiele innych. Camtasia jest dostępna na platformy Windows i macOS.
  • W każdym razie, przed zakupem lub pobraniem programu, zalecam przeczytanie opinii i recenzji innych użytkowników, aby upewnić się, że program spełni Twoje wymagania.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.