Jak obracać widok w Photoshopie?

ForumJak obracać widok w Photoshopie?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Cześć, potrzebuję pomocy z programem Photoshop. Chcę obrócić widok na moim projekcie o 90 stopni. Czy ktoś może mi powiedzieć, jak to zrobić w Photoshopie? Przeszukałem już dokumentację programu, ale niestety nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie. Może ktoś z was wie, jak to zrobić? Zależy mi na tym, aby obraz nie tracił na jakości i aby obrócenie było dokładne. Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Dawid odpowiedział 6 miesięcy ago

Aby obrócić widok o 90 stopni w programie Photoshop, należy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

  • Otwórz swój projekt w programie Photoshop.
  • Kliknij na menu "Obraz" w górnym menu i wybierz "Obróć widok".
  • W oknie dialogowym "Obróć widok" wybierz opcję "90 stopni w prawo" lub "90 stopni w lewo", w zależności od tego, w którą stronę chcesz obrócić widok.
  • Kliknij przycisk "OK", aby potwierdzić obrócenie widoku.
  • Po wykonaniu tych kroków, widok Twojego projektu zostanie obrócony o 90 stopni. Możesz powtórzyć te same kroki, aby obrócić widok ponownie, jeśli to konieczne. Obrócenie widoku nie powinno wpłynąć na jakość Twojego projektu.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.