Jak odblokować stronę zablokowaną przez Chrome?

ForumJak odblokować stronę zablokowaną przez Chrome?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć, mam problem z przeglądarką Google Chrome, nie mogę wejść na stronę, która jest zablokowana. Czy ktoś wie, jak mogę odblokować tę stronę? Próbowałem już kilku sposobów, ale bezskutecznie. Może ktoś miał podobny problem i wie, co zrobić w takiej sytuacji? Zależy mi na tym, aby uzyskać jak najszybciej odpowiedź, ponieważ potrzebuję dostępu do tej strony do pracy. Z góry dziękuję za pomoc.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Szymon odpowiedział 9 miesięcy ago

Jeśli strona internetowa jest zablokowana przez przeglądarkę Google Chrome, istnieją kilka sposobów na jej odblokowanie:

  • Sprawdź, czy nie masz włączonego blokowania reklam lub blokowania niebezpiecznych witryn. Aby to sprawdzić, kliknij trzy kropki w prawym górnym rogu przeglądarki Chrome, a następnie przejdź do "Ustawienia" i "Zaawansowane". Następnie przejdź do sekcji "Prywatność i zabezpieczenia" i upewnij się, że blokowanie reklam i blokowanie niebezpiecznych witryn są wyłączone.
  • Spróbuj użyć innego serwera DNS. Aby to zrobić, przejdź do ustawień Wi-Fi na swoim urządzeniu i wybierz sieć, do której jesteś podłączony. Następnie wybierz "Zaawansowane" i wybierz "Statyczny" w sekcji "Ustawienia IP". W sekcji "DNS 1" wpisz "8.8.8.8", a w sekcji "DNS 2" wpisz "8.8.4.4". Zapisz zmiany i spróbuj ponownie uzyskać dostęp do strony.
  • Wyłącz oprogramowanie antywirusowe lub zapory ogniowe. Jeśli używasz oprogramowania antywirusowego lub zapory ogniowej, może ono blokować dostęp do strony. Spróbuj wyłączyć to oprogramowanie na krótką chwilę i sprawdź, czy to rozwiązuje problem.
  • Wypróbuj inną przeglądarkę. Jeśli żadna z powyższych metod nie działa, spróbuj użyć innej przeglądarki, aby uzyskać dostęp do strony.

Mam nadzieję, że powyższe wskazówki pomogą Ci odblokować stronę internetową w przeglądarce Google Chrome. Jeśli problem nadal występuje, spróbuj skontaktować się z dostawcą usług internetowych lub administratorem strony, aby uzyskać dalszą pomoc.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.