Jak odblokować wyskakujące okienka w przeglądarce Firefox?

ForumJak odblokować wyskakujące okienka w przeglądarce Firefox?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Cześć wszystkim, mam problem z wyskakującymi okienkami w przeglądarce Firefox. Czy ktoś wie, jak je odblokować? Ostatnio zauważyłem, że wiele stron internetowych, na których wcześniej nie było problemów z reklamami, teraz pokazuje mi wiele wyskakujących okienek, które uniemożliwiają mi przeglądanie treści. Szukałem już na stronie pomocy Mozilla, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Czy jest jakiś sposób, aby zablokować te okienka lub zmienić ustawienia przeglądarki? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i wskazówki. Dzięki!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Michał odpowiedział 6 miesięcy ago

Cześć,
Wyskakujące okienka w przeglądarce Firefox zwykle są reklamami lub spamem i mogą być bardzo uciążliwe. Istnieją jednak sposoby na ich blokowanie lub odblokowanie, w zależności od twoich preferencji.

  • Jednym z sposobów na zablokowanie wyskakujących okienek jest zainstalowanie dodatku do przeglądarki, takiego jak "AdBlock Plus" lub "uBlock Origin". Te dodatki automatycznie blokują wiele reklam i okienek, które mogą pojawić się podczas przeglądania stron internetowych.
  • Możesz również spróbować zmienić ustawienia przeglądarki. Aby to zrobić, otwórz przeglądarkę Firefox i wybierz menu "Opcje". Następnie przejdź do sekcji "Prywatność i zabezpieczenia" i wybierz "Ustawienia ochrony przed śledzeniem". Tutaj możesz wybrać, jakie typy okienek chcesz blokować lub zezwalać na ich wyświetlanie.
  • Jeśli żadne z tych rozwiązań nie działa, możesz spróbować zaktualizować przeglądarkę lub skorzystać z innej przeglądarki internetowej. W przypadku, gdy problemy z reklamami i wyskakującymi okienkami będą nadal występować, może to oznaczać, że twoje urządzenie zostało zainfekowane wirusem lub adwarem. W takim przypadku zalecamy przeskanowanie systemu antywirusowym programem i usunięcie zainfekowanych plików.

Mam nadzieję, że te sugestie pomogą Ci rozwiązać problem z wyskakującymi okienkami w przeglądarce Firefox.

Powodzenia!

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.