Jak odblokować wyskakujące okna?

ForumJak odblokować wyskakujące okna?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć wszystkim! Potrzebuję pomocy z moim komputerem. Ostatnio zaczęły mi wyskakiwać irytujące reklamy i okna na moim ekranie. Nie wiem, co zrobić, aby się ich pozbyć. Próbowałem już zablokować je za pomocą ustawień przeglądarki, ale to nie pomogło. Czy ktoś ma jakiś pomysł, jak odblokować te irytujące wyskakujące okna? Byłbym bardzo wdzięczny za wszelkie sugestie i rady. Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Piotrek odpowiedział 9 miesięcy ago

Możliwe, że masz na swoim komputerze zainstalowane oprogramowanie adware, które generuje te irytujące reklamy i okna. Oto kilka kroków, które możesz podjąć, aby rozwiązać ten problem:

  • Przeskanuj swój komputer za pomocą programu antywirusowego, aby upewnić się, że nie ma na nim złośliwego oprogramowania.
  • Sprawdź, czy na swoim komputerze nie ma zainstalowanego oprogramowania adware lub potencjalnie niechcianych programów (PUPs). Możesz to zrobić za pomocą programów takich jak AdwCleaner, Malwarebytes lub CCleaner.
  • Upewnij się, że Twoja przeglądarka jest zaktualizowana do najnowszej wersji. W niektórych przypadkach przestarzałe wtyczki lub dodatki mogą prowadzić do generowania irytujących reklam.
  • Zainstaluj rozszerzenie blokujące reklamy w swojej przeglądarce, takie jak AdBlock lub uBlock Origin.
  • Wyłącz powiadomienia przeglądarki, które mogą prowadzić do wyskakujących okienek. Możesz to zrobić w ustawieniach przeglądarki.
  • Spróbuj usunąć pliki cookie z przeglądarki lub przejdź do trybu incognito, aby zobaczyć, czy to pomoże w zablokowaniu irytujących reklam.

Jeśli żaden z powyższych kroków nie pomoże, możesz skontaktować się z pomocą techniczną przeglądarki lub zwrócić się o pomoc do specjalisty ds. informatyki.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.