Jak odinstalować Norton?

ForumJak odinstalować Norton?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć wszystkim! Mam problem z usunięciem programu Norton z mojego komputera i nie wiem, jak go odinstalować. Próbowałem odinstalować program za pomocą ustawień panelu sterowania, ale to nie działa. Norton nadal działa i przeszkadza mi w korzystaniu z mojego komputera. Czy ktoś mógłby mi pomóc i podać jakieś wskazówki, jak odinstalować Norton? Czy potrzebuję jakiegoś specjalnego oprogramowania lub narzędzia do usunięcia tego programu z mojego komputera? Będę bardzo wdzięczny za wszelkie rady i sugestie. Dziękuję z góry za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Marek odpowiedział 9 miesięcy ago

Cześć!

Aby odinstalować program Norton z Twojego komputera, polecam skorzystanie z narzędzia Norton Remove and Reinstall, które jest oferowane przez samą firmę Norton. Oto kroki, które powinieneś wykonać:

  1. Pobierz narzędzie Norton Remove and Reinstall z oficjalnej strony firmy Norton.
  2. Zapisz plik instalacyjny na swoim komputerze.
  3. Zamknij wszystkie programy i przeglądarki internetowe przed uruchomieniem narzędzia Norton Remove and Reinstall.
  4. Uruchom pobrane narzędzie i zgodnie z instrukcjami na ekranie wybierz opcję "Odinstaluj" lub "Usuń i zainstaluj ponownie".
  5. Po zakończeniu procesu odinstalowania programu Norton, uruchom ponownie komputer.

To powinno pomóc Ci w usunięciu programu Norton z Twojego komputera. Powinieneś być w stanie korzystać z komputera bez przeszkód związanych z programem Norton. Oczywiście, przed przystąpieniem do tego procesu, zalecam wykonanie kopii zapasowej ważnych plików i ustawień.

Mam nadzieję, że to pomogło!

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.