Jak otworzyć okno z warstwami w Gimpie?

ForumJak otworzyć okno z warstwami w Gimpie?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć, mam problem z programem Gimp. Chcę otworzyć okno z warstwami, ale nie wiem jak to zrobić. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Próbowałem już szukać w menu, ale nie znalazłem opcji do otwarcia okna z warstwami. Może jest to jakaś skrót klawiszowy lub muszę coś zmienić w ustawieniach programu? Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Michał odpowiedział 9 miesięcy ago

Aby otworzyć okno z warstwami w programie Gimp, możesz skorzystać z dwóch sposobów.

  • Pierwszy sposób to użycie skrótu klawiszowego "Ctrl + L" na klawiaturze. Po naciśnięciu tych klawiszy powinno otworzyć się okno z warstwami.
  • Drugi sposób to znalezienie opcji "Warstwy" w menu głównym programu. Aby to zrobić, najedź kursorem na górną belkę menu i kliknij na "Warstwy". Powinno się pojawić okno z warstwami.
  • Jeśli nie widzisz okna z warstwami, upewnij się, że nie jest ono ukryte za innym oknem lub nie zostało przypadkowo zamknięte. Wtedy należy ponownie wywołać okno z warstwami używając któregoś z powyższych sposobów.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.