Jak otworzyć plik HTML w notatniku?

ForumJak otworzyć plik HTML w notatniku?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć! Mam problem z otwarciem pliku HTML w notatniku. Czy ktoś może mi pomóc? Próbowałem kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać "Otwórz z pomocą Notatnika", ale plik nie wyświetla się prawidłowo. Czy jest jakiś inny sposób, aby otworzyć plik HTML w notatniku i zobaczyć go w całości? Z góry dziękuję za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olaf odpowiedział 9 miesięcy ago

Cześć! Aby poprawnie otworzyć plik HTML w notatniku, musisz wykonać kilka kroków:

  1. Kliknij prawym przyciskiem myszy na pliku HTML i wybierz "Otwórz za pomocą".
  2. Wybierz "Notatnik" z listy programów.
  3. Upewnij się, że kod HTML jest wyświetlany poprawnie, a nie w postaci niezrozumiałych znaków. Jeśli kod wygląda nieprawidłowo, spróbuj zmienić kodowanie pliku na UTF-8.
  4. Aby zmienić kodowanie pliku, otwórz plik w notatniku, a następnie wybierz "Zapisz jako". W oknie dialogowym wybierz "UTF-8" jako kodowanie pliku i zapisz plik.

Mam nadzieję, że te wskazówki pomogą Ci w otwarciu pliku HTML w notatniku. Jeśli dalej będziesz mieć problemy, daj znać, a postaramy się Ci pomóc.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.