Jak otworzyć plik HTML w telefonie?

ForumJak otworzyć plik HTML w telefonie?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Cześć! Potrzebuję pomocy. Chciałbym otworzyć plik HTML na moim telefonie, ale nie wiem jak to zrobić. Czy ktoś może mi pomóc? Mam telefon z systemem Android, a plik HTML znajduje się w pamięci telefonu. Nie wiem, czy muszę zainstalować jakieś specjalne oprogramowanie, aby otworzyć ten plik, czy istnieje jakaś inna metoda. Będę wdzięczny za każdą pomoc. Z góry dziękuję!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olek odpowiedział 6 miesięcy ago

Witaj!

Aby otworzyć plik HTML na swoim telefonie z systemem Android, musisz mieć zainstalowaną przeglądarkę internetową. Zazwyczaj telefony z systemem Android mają zainstalowaną przeglądarkę Google Chrome. Możesz otworzyć plik HTML w przeglądarce Chrome w następujący sposób:

  • Otwórz przeglądarkę Chrome na swoim telefonie.
  • Wpisz "file:///ścieżka/do/pliku.html" w pasku adresu przeglądarki. Zamiast "ścieżka/do/pliku.html" wpisz rzeczywistą ścieżkę do pliku HTML na swoim telefonie. Na przykład: file:///storage/emulated/0/NazwaFolderu/plik.html
  • Naciśnij przycisk Enter na klawiaturze telefonu.
  • Plik HTML powinien zostać wyświetlony w przeglądarce Chrome.
  • Jeśli masz już zainstalowaną inną przeglądarkę internetową, postępuj podobnie jak w przypadku przeglądarki Chrome. Upewnij się tylko, że masz dostęp do pliku HTML na swoim telefonie i wpisz prawidłową ścieżkę w pasku adresu przeglądarki.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.