Jak otworzyć stronę HTML w notatniku?

ForumJak otworzyć stronę HTML w notatniku?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć, potrzebuję pomocy! Chciałbym otworzyć plik HTML w notatniku, ale nie jestem pewien, jak to zrobić. Czy ktoś mógłby mi pomóc? Próbowałem otworzyć go przez przeglądarkę, ale chcę dokonać pewnych zmian, a przeglądarka nie pozwala mi na to. Znalazłem plik na moim komputerze i chcę go otworzyć w notatniku, ale nie wiem, jak to zrobić. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć, jak to zrobić krok po kroku? Będę wdzięczny za wszelką pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Szymon odpowiedział 9 miesięcy ago

Otworzenie pliku HTML w notatniku jest dość proste i nie wymaga specjalistycznej wiedzy. Aby to zrobić, wykonaj poniższe kroki:

  • Kliknij prawym przyciskiem myszy na pliku HTML, który chcesz otworzyć w notatniku.
  • W menu kontekstowym, wybierz opcję "Otwórz za pomocą".
  • W kolejnym menu wybierz "Notatnik" lub "Notatnik++" (jeśli jest zainstalowany).
  • Jeśli wybrałeś Notatnik, plik zostanie otwarty w Notatniku i będzie można go edytować.
  • Pamiętaj, że niektóre elementy HTML mogą wyglądać dziwnie lub niepoprawnie w notatniku, a niektóre funkcjonalności, takie jak linki i obrazy, nie będą działać w trybie podglądu w notatniku. Jeśli chcesz przetestować działanie strony, najlepiej otworzyć ją w przeglądarce internetowej.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.