Jak otworzyc Worda online?

ForumJak otworzyc Worda online?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Cześć wszystkim,
mam problem z otwarciem Worda online. Chciałbym edytować dokument, ale nie mam zainstalowanego programu Microsoft Office na moim komputerze. Czy ktoś wie, jak otworzyć Worda online i edytować dokument bez instalowania programu na komputerze? Czy jest to możliwe?

Z góry dzięki za pomoc!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Dawid odpowiedział 9 miesięcy ago

Tak, istnieje możliwość korzystania z Worda online, bez konieczności instalowania programu na komputerze. Word online to darmowa wersja programu Microsoft Word, która działa w przeglądarce internetowej. Aby skorzystać z Worda online, wystarczy mieć konto Microsoft i dostęp do internetu.

  • Aby otworzyć Worda online, należy przejść na stronę https://www.office.com/ i zalogować się na swoje konto Microsoft. Następnie należy wybrać aplikację Word i wybrać nowy dokument lub otworzyć istniejący dokument z komputera lub z chmury OneDrive.
  • Po otwarciu dokumentu w Wordzie online, można go edytować, dodawać formatowanie tekstu i dodawać obrazy, tak jak w wersji desktopowej programu Word. Po zakończeniu pracy można zapisać dokument na komputerze lub w chmurze OneDrive.
  • Warto jednak pamiętać, że Word online nie zawiera pełnej funkcjonalności wersji desktopowej programu, dlatego niektóre funkcje mogą być ograniczone.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.