Jak otworzyć WordPress?

ForumJak otworzyć WordPress?
Gość zapytał 6 miesięcy ago

Cześć wszystkim! Mam problem z otwarciem mojej strony WordPress i nie wiem, co zrobić. Próbowałem już kilku sposobów, ale żaden z nich nie działa. Czy mógłby ktoś mi pomóc? Szukam sposobu na otwarcie WordPress w przeglądarce, ale nie wiem, co zrobić, aby się zalogować i zarządzać moją stroną. Z góry dziękuję za wszelką pomoc i sugestie!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olaf odpowiedział 6 miesięcy ago

Witaj!

  • Aby zalogować się do swojej strony WordPress i zarządzać nią, musisz wprowadzić adres swojej strony WordPress w pasku adresu przeglądarki. Adres powinien zaczynać się od "http://" lub "https://". Na przykład, jeśli twoja strona WordPress to "www.twojanazwastrony.com", wpisz "http://www.twojanazwastrony.com" w pasku adresu przeglądarki. Następnie powinieneś zobaczyć stronę logowania WordPress. Możesz się teraz zalogować przy użyciu nazwy użytkownika i hasła, które wybrałeś podczas instalacji WordPress.
  • Jeśli nie pamiętasz swojej nazwy użytkownika lub hasła, możesz skorzystać z opcji odzyskiwania hasła na stronie logowania WordPress. W tym celu kliknij na link "Nie pamiętam hasła", wpisz adres e-mail powiązany z Twoim kontem WordPress i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zresetować hasło.
  • Jeśli nadal masz problemy z zalogowaniem się do swojej strony WordPress, możesz skontaktować się z dostawcą usługi hostingowej lub firmą, która Cię obsługuje, aby uzyskać pomoc techniczną.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.