Jak podac adres Instagrama?

ForumJak podac adres Instagrama?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Dzień dobry,

Mam problem z podaniem swojego adresu Instagrama na mojej stronie internetowej. Nie jestem pewien, jak go poprawnie sformatować i gdzie go umieścić. Czy ktoś może mi pomóc i powiedzieć, jak poprawnie podać adres swojego konta Instagram? Czy powinienem użyć @ przed nazwą konta? Czy powinienem umieścić link do mojego profilu Instagrama, a jeśli tak, to gdzie najlepiej go umieścić? Będę wdzięczny za pomoc i rady dotyczące tego tematu.

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Olaf odpowiedział 9 miesięcy ago
  1. Aby poprawnie podać adres swojego konta Instagram na stronie internetowej, najlepiej jest umieścić link bezpośrednio do swojego profilu. Możesz umieścić go w stopce strony, w sekcji o mnie lub w sekcji kontakt.
  2. Jeśli chcesz umieścić sam adres nazwy konta, to powinieneś umieścić przed nim symbol @, np. "@nazwa_konta". Jednak, taki sposób nie jest tak funkcjonalny jak umieszczenie bezpośredniego linku do profilu.
  3. Aby uzyskać bezpośredni link do swojego profilu na Instagramie, zaloguj się na swoje konto i przejdź do swojego profilu. Następnie skopiuj adres URL z paska przeglądarki i umieść go w miejscu, w którym chcesz, aby pojawiał się link do Twojego profilu.
  4. Upewnij się, że umieściłeś link do profilu na widocznym miejscu na swojej stronie, aby użytkownicy łatwo mogli się do niego dostać.

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.