Jak polaczyc się z serwerem Synology?

ForumJak polaczyc się z serwerem Synology?
Gość zapytał 9 miesięcy ago

Siema!

Mam problem z połączeniem się z serwerem Synology. Czy ktoś może mi pomóc? Chciałbym dodać kilka plików i dostęp do nich z dowolnego miejsca, ale nie mogę się połączyć z serwerem. Czy ktoś miał podobny problem? Jak mogę to rozwiązać? Szukałem informacji w sieci, ale nie znalazłem nic konkretnego. Będę wdzięczny za każdą pomoc. Z góry dzięki!

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
1 odpowiedzi
Radek odpowiedział 9 miesięcy ago

Cześć,

Być może problemem jest brak odpowiedniej konfiguracji na serwerze Synology lub w twoim oprogramowaniu sieciowym. Sprawdź, czy masz poprawnie skonfigurowane połączenie internetowe i czy twoje urządzenie jest podłączone do sieci. Jeśli wszystko jest w porządku, spróbuj zresetować serwer Synology i sprawdź, czy problem nadal występuje. Możesz również spróbować ponownie zainstalować oprogramowanie Synology lub skontaktować się z ich pomocą techniczną w celu uzyskania dalszej pomocy.

Jeśli problemem jest połączenie z serwerem z zewnątrz, upewnij się, że masz poprawnie skonfigurowany router i przekierowanie portów. Sprawdź również, czy masz poprawnie skonfigurowany firewall lub VPN, który może blokować połączenie.

Pamiętaj, że wiele czynników może wpływać na połączenie z serwerem Synology, więc najlepiej skontaktować się z ich pomocą techniczną, aby uzyskać konkretne wskazówki dotyczące rozwiązania problemu.

Mam nadzieję, że moja odpowiedź pomogła. Powodzenia!

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.