Jak sprawdzić czy strona jest zablokowana?

ForumJak sprawdzić czy strona jest zablokowana?
Gość zapytał 7 miesięcy ago

Cześć wszystkim!
Mam pewien problem i potrzebuję Waszej pomocy. Chciałbym dowiedzieć się, jak sprawdzić, czy strona internetowa jest zablokowana. Ostatnio zauważyłem, że nie mogę uzyskać dostępu do pewnych stron, które wcześniej były dla mnie dostępne. Nie wiem, czy to problem z moim urządzeniem, dostawcą usług internetowych czy może strona faktycznie została zablokowana.
Czy jest tu ktoś, kto ma doświadczenie w sprawdzaniu, czy strona jest zablokowana? Czy moglibyście podzielić się swoją wiedzą i podpowiedzieć mi, jak mogę to sprawdzić? Jakie narzędzia lub metody mogę wykorzystać, aby dowiedzieć się, czy strona jest zablokowana?
Bardzo zależy mi na tym, aby poznać przyczynę tego problemu i znaleźć rozwiązanie. Byłbym wdzięczny za wszelkie rady i wskazówki, które możecie mi udzielić!
Dziękuję z góry za pomoc!
Pozdrawiam

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
0 odpowiedzi

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.