Jak sprawdzić dziennik aktywności komputera?

ForumJak sprawdzić dziennik aktywności komputera?
Gość zapytał 7 miesięcy ago

Cześć wszystkim!
Mam pytanie związane z komputerem i mam nadzieję, że ktoś tutaj będzie w stanie mi pomóc. Chciałbym się dowiedzieć, jak sprawdzić dziennik aktywności na moim komputerze.
Zauważyłem ostatnio pewne nieprawidłowości w działaniu mojego komputera i podejrzewam, że mogą być związane z niektórymi zapisanymi informacjami o aktywności. Chciałbym przejrzeć dziennik lub logi, które zawierają informacje o tym, co działo się na moim komputerze w określonym czasie.
Czy istnieje jakiś sposób, aby sprawdzić i przejrzeć dziennik aktywności komputera? Czy są jakieś narzędzia lub metody, które mogę wykorzystać w celu analizy i zrozumienia, co się działo na moim komputerze?
Bardzo bym był wdzięczny za wszelkie wskazówki, porady lub instrukcje dotyczące sprawdzania i analizy dziennika aktywności komputera.
Dziękuję z góry za pomoc!
Pozdrawiam

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
0 odpowiedzi

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.