Jak sprawdzić historię z konkretnego dnia?

ForumJak sprawdzić historię z konkretnego dnia?
Gość zapytał 8 miesięcy ago

Hej wszystkim!
Mam pytanie dotyczące historii przeglądania z konkretnego dnia. Czy istnieje sposób, aby sprawdzić historię odwiedzanych stron internetowych z określonego dnia?
Ostatnio muszę prześledzić swoje aktywności przeglądania z pewnego konkretnego dnia, ale nie jestem pewien, jak to zrobić. Czy istnieje funkcja w przeglądarce internetowej lub narzędzie zewnętrzne, które pozwoli mi na sprawdzenie historii z wybranego dnia?
Przeszukałem ustawienia przeglądarki, ale nie znalazłem żadnej opcji dotyczącej wyświetlania historii z określonego dnia. Może ktoś z Was ma podobne doświadczenie i może mi podpowiedzieć, jak to zrobić?
Często korzystam z przeglądarki Google Chrome, więc jeśli jest jakaś specyficzna funkcja w tej przeglądarce, która umożliwia przeglądanie historii z konkretnego dnia, będę wdzięczny za informację.
Dziękuję z góry za Wasze odpowiedzi i pomoc!
Pozdrawiam

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
0 odpowiedzi

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.