Jak sprawdzić ile waży strona internetowa?

ForumJak sprawdzić ile waży strona internetowa?
Gość zapytał 8 miesięcy ago

Cześć wszystkim!
Mam pytanie dotyczące wagi strony internetowej i potrzebuję Waszej pomocy. Czy wiecie, jak sprawdzić, ile waży konkretna strona internetowa?
Ostatnio zauważyłem, że niektóre strony ładują się bardzo wolno, a ja podejrzewam, że może to być spowodowane ich dużym rozmiarem. Chciałbym dowiedzieć się, czy istnieje sposób na sprawdzenie wagi strony, aby lepiej zrozumieć, jak wpływa to na czas ładowania.
Przeszukałem już Internet w poszukiwaniu odpowiedzi, ale niestety nie znalazłem satysfakcjonujących informacji. Dlatego zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Czy ktoś z Was ma doświadczenie w tym temacie lub zna skuteczne narzędzia lub metody, które pozwalają sprawdzić wagę strony internetowej?
Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki, porady lub rekomendacje. Może istnieje jakiś sposób na zmniejszenie wagi strony, co przyspieszy jej ładowanie?
Dziękuję z góry za Waszą cenną pomoc!
Pozdrawiam

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
0 odpowiedzi

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.