Jak sprawdzić ilość wejść na stronę internetową?

ForumJak sprawdzić ilość wejść na stronę internetową?
Gość zapytał 8 miesięcy ago

Hej wszystkim!
Mam pytanie dotyczące monitorowania ilości wejść na stronę internetową i potrzebuję Waszej pomocy. Czy ktoś z Was wie, jak można sprawdzić ilość odwiedzin na konkretnej stronie internetowej?
Ostatnio stworzyłem swoją własną stronę internetową i chciałbym wiedzieć, ile osób ją odwiedza. Chciałbym mieć pewność, że moja strona przyciąga uwagę i zyskuje popularność. Czy istnieje jakiś sposób na śledzenie ilości wejść na moją stronę?
Szukałem już w sieci informacji na ten temat, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Wiem, że istnieją narzędzia do analizy ruchu na stronie, takie jak Google Analytics, ale nie jestem pewien, jak je skonfigurować i czy są inne dostępne opcje.
Bardzo bym docenił, gdybyście podzielili się swoimi doświadczeniami i poradami dotyczącymi monitorowania ruchu na stronie. Czy korzystacie z jakichś narzędzi lub usług, które są proste w użyciu i dostarczają rzetelnych danych?
Z góry dziękuję za wszelkie informacje i wskazówki!
Pozdrawiam

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
0 odpowiedzi

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.