Jak sprawdzić jak stara jest strona?

ForumJak sprawdzić jak stara jest strona?
Gość zapytał 7 miesięcy ago

Cześć wszystkim!
Mam pewne pytanie dotyczące wieku strony internetowej i potrzebuję Waszej pomocy. Czy wiecie, jak można sprawdzić, jak długo istnieje dana strona internetowa?
Interesuje mnie ta informacja, ponieważ chcę ocenić wiarygodność i doświadczenie danej strony. Często spotykam się z różnymi stronami internetowymi, ale nie zawsze mam pewność, czy są one nowe czy mają już długą historię.
Przeszukałem już internet w poszukiwaniu odpowiedzi, ale nie znalazłem jednoznacznej metody sprawdzania wieku strony. Wiem, że niektóre narzędzia oferują informacje o dacie rejestracji domeny, ale nie jestem pewien, czy są one dokładne i dostępne dla wszystkich stron.
Bardzo bym docenił, gdybyście podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem w tym temacie. Czy korzystacie z jakichś sprawdzonych narzędzi lub metod, które pozwalają ustalić wiek strony internetowej?
Z góry dziękuję za wszelkie informacje i rady!
Pozdrawiam

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
0 odpowiedzi

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.