Jak sprawdzić pozycję strony w Google?

ForumJak sprawdzić pozycję strony w Google?
Gość zapytał 8 miesięcy ago

Cześć wszystkim!
Mam pytanie dotyczące sprawdzania pozycji strony w wynikach wyszukiwania Google. Czy jest jakiś sposób lub narzędzie, które pozwala mi dowiedzieć się, na której pozycji moja strona internetowa znajduje się w wynikach wyszukiwania?
Chciałbym monitorować widoczność mojej strony w Google i zobaczyć, czy jestem widoczny dla potencjalnych użytkowników. Czy istnieje narzędzie, które pozwoli mi sprawdzić, na których pozycjach znajduje się moja strona dla konkretnych słów kluczowych lub fraz?
Bardzo bym był wdzięczny za wszelkie wskazówki, porady lub polecenia dotyczące monitorowania pozycji strony w Google. Jeśli ktoś ma doświadczenie w tej dziedzinie lub korzysta z jakiegoś sprawdzonego narzędzia, proszę o podzielenie się tym z innymi.
Z góry dziękuję za Waszą pomoc!
Pozdrawiam

Strony internetowe One Page, Single Page, tworzymy strony dla klientów z całej Polski
Sklepy internetowe - oferta sklepów internetowych GGSolutions
0 odpowiedzi

Twoja prośba o kontakt została wysłana. Odezwiemy się najszybciej jak to możliwe.

Oops, coś poszło nie tak...

Wysyłając wiadomość oświadczam, że akceptuję politykę prywatności oraz zgadzam się na przechowywanie danych osobowych i przetwarzanie ich w celu kontaktu zwrotnego. Administratorem danych osobowych jest firma GGSolutions posługująca się NIP: 8151783671, mająca siedzibę w Rzeszowie.